Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Лулука" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону 067-659-63-33

Повернутися до каталогу

10 маршрутів вихідного дня навколо Києва

30грн

Погортати Купити
Доставка по Києву 30 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 250 грн.

10 маршрутів вихідного дня навколо Києва

Автор(и): Романенко Олена

Сторінок: 88
Папір: крейдована
Жанр: Путівники
Вік: дорослі;

Мова: українська
Художник: Iванющенко МиколаЗінчук СоломіяКоротич ІринаКуровський ОлександрПлисюк ОксанаРоманенко ОленаШевцова Галина
Обкладинка: м'яка
Серія: Путівники

Вага: 160
Розмір: 145х200

Усі мандрівки починаються в Києві. Кожна з них подана таким чином, що перед читачем постає не просто вказівка шляху та опису цікавих об'єктів, а розгортається широка картина подорожі, доповнена інформативним текстом.

У цьому путівнику описано десять туристичних маршрутів, при розробці яких автори втілили абсолютно новий для України підхід.

Путівник розроблений перш за все для автомобілістів. Читач знайде карти кожного маршруту з дороговказами, кілометражем і додатковими відомостями, які зроблять кожну мандрівку цікавою і комфортною.

«Предназначен путеводитель, прежде всего, для автомобилистов, построен так, чтобы за один день можно было посмотреть не один город или объект, а целый туристический ансамбль. Оснащена книжка за 10-15 грн картами каждого маршрута, километражем и прочей полезной информацией...»

Антонина МАЛЕЙ, «Газета по-киевски»


Відгуки (0)

Вгору ^