Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Лулука" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону 067-659-63-33

Повернутися до каталогу

3 шляхи Закарпаттям

30грн

Погортати Купити
Доставка по Києву 30 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 250 грн.

3 шляхи Закарпаттям

Автор(и): Магдиш Ірина

Сторінок: 60
Папір: крейдована
Жанр: Путівники
Вік: дорослі;

Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Серія: Путівники

Вага: 115
Розмір: 145х200

Подорожувати Закарпаттям можна різними шляхами. Автор путівника запропонувала три можливих варіанти, проілюстровані картами та сучасними фотографіями.

Далеко-далеко за горами-Карпатами притулився край, овіяний легендами та населений містичними істотами. Цей куточок України багатий на мальовничу природу і культурні пам’ятки, там ріки течуть в інший бік, а небо, здається, так близько, що верхівки смерек лоскочуть небосхил. Подорож Закарпатським краєм – це мандрівка не лише в просторі, а у часі.

Зовсім необов’язково суворо дотримуватися шляхів, запропонованих автором, навпаки – подорожуйте вільно, без будь-яких обмежень і настанов. А путівник нехай буде додатком до ваших вражень і допоможе зберегти спогади якомога довше.

«Словом, подорожуйте! Спершу ці путівники стануть вам практичним посiбником, а потім, як зазначають їхні автори, вже знадобляться як додаток до власних вражень...»

Надія ТИСЯЧНА, «День»


Відгуки (0)

Вгору ^