Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Лулука" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону 067-659-63-33

Повернутися до каталогу

44 дерев

30грн

Погортати Купити
Доставка по Києву 30 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 250 грн.

44 дерев'яні храми Львівщини

Автор(и): Крушинська Олена

Сторінок: 120
Папір: крейдована
Жанр: Путівники
Вік: дорослі;

Мова: українська
Художник: Рибчинський ОлегКрушинський АнатолiйСiчинський Володимир
Обкладинка: м'яка
Серія: Путівники

Вага: 215
Розмір: 145х200

До п’яти маршрутів увійшли усі відомі авторові туристично цікаві дерев’яні пам’ятки Львівщини, які дотепер зберегли мальовничість і шарм старовини – від середньовічних дрогобицьких церков до польських костеликів ХХ ст.

Ця книжка – не лише перший путівник дерев’яними храмами Львівщини, а й взагалі перший український путівник, присвячений виключно пам’яткам дерев’яної архітектури. Путівник, проілюстрований картосхемами й сучасними фотографіями, орієнтований передусім на мандрівників, що обумовило й нестандартний вибір об’єктів.

Автор путівника Олена Крушинська – виборола грант Президента України для обдарованої молоді на реалізацію проекту «Створення Інтернет-порталу та фотокаталогу пам’яток дерев’яної архітектури «Дерев’яні храми України» (2006–2007 рр.), у рамках якого створювався цей путівник.

10% накладу сплачена коштом гранту Президента України для обдарованої молоді і розповсюджена серед фахівців, громадських та науково-дослідницьких пам'яткоохоронних організацій і установ.


Відгуки (0)

Вгору ^