Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Лулука" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону 067-659-63-33

Повернутися до каталогу

Буба: мертвий сезон

0грн

повідомити, коли з'явиться

Доставка по Києву 30 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 250 грн.

Буба: мертвий сезон

Автор(и): Космовська Барбара

Сторінок: 224
Папір: книжкова
Жанр: Романи
Вік: від 13 до 16; ;

Мова: українська
Перекладач: Антоняк Божена
Художник: Гайда Наталка
Обкладинка: тверда
Серія: Прикольна книжка

Цінності: Про любов
Вага: 305
Розмір: 130х200

Здається, весь світ змовився проти Буби. Коханий Мілош захопився чарівною Ребеккою, немає поруч найкращої подруги, а дідусь, на якого, принаймні, можна було розраховувати, поринув у віртуальний світ інтернет-чатів. 

Мама, як завжди, зайнята власною кар’єрою й постійно перебуває поза домом, зате на зміну їй з’являється бабуся Рита з цілою валізою корисних порад. Старша сестра регулярно поривається розлучитися з Робертом й опиняється в батьківському домі з речами й малим Францішеком.

Єдине, що рятує Бубу, це класична музика та прогулянки з Добавкою. Якось вигулюючи собаку Буба знайомиться з химерним Клеменсом, котрий розповідає їй сумну історію свого картярського програшу. Ніхто не здатен виграти в бридж у зловісного Юзефа на прізвисько Сталін. І тільки Буба, не вагаючись, готова допомогти новому знайомому.


Відгуки (0)

Вгору ^