Дорогі наші читачі та друзі! Інтернет-магазин "Лулука" припиняє свою роботу з 15-го червня 2018 р. Поспішайте зробити замовлення! З усіх питань звертайтеся за номером телефону 067-659-63-33

Повернутися до каталогу

НОК України про баскетбол та А. Поливоду, С. Ковленка, О. Сальникова, О. Білостінного, О. Волкова

40грн

Погортати Купити
Доставка по Києву 30 грн.
Безкоштовна доставка при замовленні від 250 грн.

НОК України про баскетбол та А. Поливоду, С. Ковленка, О. Сальникова, О. Білостінного, О. Волкова

Автор(и): Палій Григорій

Сторінок: 80
Папір: офсет
Жанр: Біографії
Вік: від 7 до 9; від 10 до 12; від 13 до 16;

Мова: українська
Обкладинка: тверда
Серія: Життя видатних дітей

Цінності: Як бути здоровим
Вага: 210
Розмір: 130х200

Національний  олімпійський комітет підготував розповіді  про один з найпопулярніших видів спорту – баскетбол та дитинство видатних українських баскетболістів, які завдяки нескореній волі до перемоги здобули світове визнання та підкорили найвищі баскетбольні вершини. Анатолій Поливода – неперевершений центровий, володар багатьох золотих та срібних нагород СРСР, Європи та світу. Сергій Коваленко – олімпійський чемпіон, який був справжнім інтеліґентом у житті й на майданчику. Олександр Сальников – олімпійський чемпіон, який вражав умінням атакувати з найскрутніших положень. Олександр Білостінний – олімпійський чемпіон, чемпіон Європи та світу, володар Кубку Іспанії. Олександр Волков – один із лідерів збірної СРСР, перший український баскетболіст, який заграв в НБА, засновник «БК Київ».


Відгуки (1)

Антон Перепелюк 13/10/2012 09:49 Я б рекомендувала(в) купити цю книжку

Мені дуже сподобалась ця книга тому що в ній написано про відомих баскетболістів та зірок баскетолу. Я особисто раджу прочитати її.

Вгору ^